Otomotiv

BKM Teknoloji; Kalıp standart elemanları ve kalıp üretiminin yanı sıra Otomotiv Ana ve Yan Sanayilerine seri üretim parçalar, özel test sistemleri, montajlı ve kaynaklı özel ürünler imal etmektedir.

Müşteri taleplerine göre üretilen Projelere ait Montaj fikstürleri, Ölçüm fikstürleri, Test sistemleri, Kaynaklı imalat sitemleri, İşleme fikstürleri gibi birçok üretim destek ekipmanlarının mühendislik çalışmaları, tasarımları ve üretimi yapılmaktadır.

Üretimini yaptığımız parçaların proje isterlerine göre tüm boyutsal ölçümleri, CMM ölçüm, 2D ölçüm, Projeksiyon ile ölçümleri, özel ölçüm ekipmanlarıyla ölçüm laboratuvarlarımızda yapılmaktadır. Ayrıca Micro Vickers Sertlik ölçüm analizi ile HRC,HB,HRB gibi ölçüm analizleri, Yüzey pürüzlülük kontrolü gibi işlemler bünyemizde yapılmakta Müşteri Dosyasına talep edilen tüm ölçümler raporlanmaktadır.

Kamyon Torsiyon Grubu

Kamyonların gövdesiyle süspansiyon sistemine bağlanan torsiyon (burulma) sistemleri Kaynaklı, Kaynaksız olarak BKM de üretilmektedir.

Otobüs Süspansiyon Tutucu Aksamları

BKM de Otobüsler için hassas öneme sahip, süspansiyon sistemlerinin bir parçası olan süspansiyon tutucu plakalarının imalatı yapılmaktadır.

Hidrolik Aktüatör Parçaları

Hidrolik Aktüatörlerin Hidrolik valf gövde, mil ve boru işleme operasyonları firmamızda yapılmaktadır.