KULLANICI

GİRİŞİ

Şifremi Unuttum Üye Ol

Hakkımızda

Bursa Kalıp Merkezi A.Ş. (BKM), kalıp sektöründeki kalıp elemanları açığını kapatmak, ithal ürünler yerine kaliteli ve yerli ürün kullanımı ile ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak amacı ile Destek Şirketler Grubu’nun bir üyesi olarak 2005 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kalıp ve pres işlerinde, 1980 yılından bu yana süre gelen bir tecrübe ve birikime sahiptir.

BKM, otomotiv, makine, medikal ve diğer sektörlerde Talaşlı imalat yöntemleriyle hassas parça imalatı yaparak lider kuruluşlarının onaylı tedarikçisi olmuştur.

BKM, alanında uzman ve deneyimli kadrosu, ileri teknoloji makine parkuru ve son sistem ölçüm cihazlarıyla kalıp parçaları ve hassas parça üretimi alanında sektörde çözüm merkezi konumundadır. Satış sonrası destek ve özel taleplere veya çözüm arayışlarına deneyimli kadrosu ile çok kısa sürede cevap verme yeteneği, müşterilerimizin bizi tercih etme sebebidir.

Misyonumuz, Yüksek seviye bilgili çalışanlar, teknolojik makina parkı, modern yönetim sistemlerini temin ederek ve uygulayarak vizyonumuzu gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz; Teknolojik ve yüksek katma değerli üretimler yaparak bilinen ve tercih edilen bir firma olmak.

Kalite Politikası; Kalite Politikamız, şirketimizin amaçları ve bağlamının entegre bir ifadesi olup STRATEJİK YÖNELİM ve HEDEFLERİMİZİN anahtarıdır. BKM 'de tüm çalışanlarımız Kalite Politikamızı kendilerine rehber olarak kullanır.

Tüm çalışanlarımız ile bütün iş süreçlerimizde SÜREKLİ İYİLEŞTİRME ile müşterilerimiz, sanayi, toplum ve çalışanlarımıza fayda sağlayan faaliyet alanlarında marka bir şirket olmak hedefindeyiz.

Bunu gerçekleştirmek için TAAHHÜTLERİMİZ;
• BKM iç ve dış tüm paydaşlarımızın İHTİYAÇ, BEKLENTİ ve şartlarını karşılayarak memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirmek
• Şirketimizi ve yönetim sistemi süreçlerimizi sürekli iyileştirmek
• Know-how yetkinliklerimizi geliştirmek
• Çalışanlarımızın tüm süreçlerimize katılımını artırmak ve bireysel gelişimlerine katkı sağlamak
• Tüm faaliyetlerimizde çevreye duyarlı olmak, uygulanabilir şartlara ve ilgili yasal düzenlemelere tam uyum sağlamak

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cadde 2. Sokak No:3 Nilüfer / Bursa / TÜRKİYE
Tel: +90 224 243 30 84 | Faks: +90 224 242 85 58 | E-Mail: bkm@bkmkalip.com
Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz