KULLANICI

GİRİŞİ

Şifremi Unuttum Üye Ol

EUROBLECH 2014

Sektörün en büyük fuarlarından birisi olan Euroblech-Hannover fuarında Firmamız ve Ülkemiz'i temsil etmiş olmanın grurunu yaşıyoruz.Ülkemiz 2023 hedefi olan 500 milyar Dolar'a yürürken bu hedefte payımızı arttırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.Bu bağlamda Euroblech fuarında, Avrupa başta olmak üzere Dünya'nın bütün ülkelerinden sektör temsilcileriyle bir araya gelerek var olan işbirliklerimizi güçlendiriyor ve yeni işbirlikleri kuruyoruz.

Bu yılki Euroblech Fuarın da yaptığımız çalışmalar ve görüşmelerimizle gelecekte sektörde dünya çapında yer edinmenin adımlarını hızlandırmış bulunmaktayız.BKM Bursa Kalıp Merkezi olarak ciddi çalışmalarımızı,yeni ürünlerimizi tanıttığımız fuarda standımıza olan ilgiden ötürü bütün ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

4 Kasım 2014, Salı
Toyota Toyotetsu Toyota Boshoku Ford Fiat Renault Beyçelik Er Kalıp Çoşkunöz Holding Opsan Yıldız Kalıp Dostel Akp Otomotiv Aka Otomotiv Alta Otomotiv Baykal Bosch B-Tek Çelikpan Coşkunöz Metal Cps YPS Vestel Tunaoğlu Otomotiv Snop Sarıgözoğlu Şahinler Metal Şahince Oto Profilsan Paye Mak. Profilsan Ocak Kalıp Mgi Coutier Matay Kanca Kalmaksan İzmir Kalıp Form2000 Durmazlar Destek Amortisör
Bursa Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cadde 2. Sokak No:3 Nilüfer / Bursa / TÜRKİYE
Tel: +90 224 243 30 84 | Faks: +90 224 242 85 58 | E-Mail: bkm@bkmkalip.com
Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz