KULLANICI

GİRİŞİ

Şifremi Unuttum Üye Ol

KALIP AVRASYA FUARI 2014

BKM Bursa Kalıp Merkezi Olarak 8. kez katıldığımız Kalıp Avrasya fuarında Değerli müşterilerimizi ağırlamış olmaktan ve tatlı sohbetlerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

Yeni ürünlerimizi ve distribütörlüklerimizin tanıtımını gerçekleştirdiğimiz Kalıp Avrasya fuarında Hyson product ve Punch Industry distribütörlüklerimize de önemli anlamda yer verdik.Her iki firmanında yetkililerinin standımız da olması ve değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermesi bizi ayrıca mutlu etmiştir.

Kalıp avrasya 2014 fuarı eski organizasyonlara nazaran daha başarılı bir fuardı.Umuyoruz ki gelecek yıllarda ihracata yönelik katılımların daha fazla olması ve bu anlamda fuarın önemli noktalara gelmesidir.

6 Ocak 2015, Salı
Toyota Toyotetsu Toyota Boshoku Ford Fiat Renault Beyçelik Er Kalıp Çoşkunöz Holding Opsan Yıldız Kalıp Dostel Akp Otomotiv Aka Otomotiv Alta Otomotiv Baykal Bosch B-Tek Çelikpan Coşkunöz Metal Cps YPS Vestel Tunaoğlu Otomotiv Snop Sarıgözoğlu Şahinler Metal Şahince Oto Profilsan Paye Mak. Profilsan Ocak Kalıp Mgi Coutier Matay Kanca Kalmaksan İzmir Kalıp Form2000 Durmazlar Destek Amortisör
Bursa Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cadde 2. Sokak No:3 Nilüfer / Bursa / TÜRKİYE
Tel: +90 224 243 30 84 | Faks: +90 224 242 85 58 | E-Mail: bkm@bkmkalip.com
Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz