KULLANICI

GİRİŞİ

Şifremi Unuttum Üye Ol

Hakkımızda

Bursa Kalıp Merkezi A.Ş. (BKM), kalıp sektöründeki kalıp elemanları açığını kapatmak, ithal ürünler yerine kaliteli ve yerli ürün kullanımı ile ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak amacı ile Destek Şirketler Grubu’nun bir üyesi olarak 2005 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kalıp ve pres işlerinde, 1980 yılından bu yana süre gelen bir tecrübe ve birikime sahiptir.

BKM, kuruluşundan itibaren kısa süre içerisinde başta otomotiv ana ve yan sanayi firmaları ve makine sektörü için önde gelen ana tedarikçi firmalarından birisi olmuş, ülkemiz ve dünya kalıp sektöründe pazar payını her geçen gün arttırarak, uluslar arası marka olma yürüyüşüne emin adımlarla devam etmektedir.

BKM, otomotiv ve makine sektörünün lider kuruluşlarının onaylı tedarikçisi olarak müşteri portföyünü sürekli arttırmakta, böylece referanslarından oluşan gurur tablosu büyümektedir. Otomotiv ve makine ana sanayi projelerinde devamlı ve öncelikli olarak yer almak, gurur ve onur kaynağı olmuştur.

BKM, alanında uzman ve deneyimli kadrosu, ileri teknoloji makine parkuru ve son sistem ölçüm cihazlarıyla kalıp elemanları alanında sektörde çözüm merkezi konumundadır. Satış sonrası destek ve özel ölçülerdeki taleplere, kalıplardaki arıza veya çözüm arayışlarına deneyimli kadrosu ile çok kısa sürede cevap verme yeteneği, müşterilerimizin bizi tercih etme sebebidir.

Misyonumuz; Dünyada Üretilen Bütün Kalıplarda Tercih edilebilen bir Marka Olmak.

Vizyonumuz; Sahip olduğumuz değerlerimizle Yurt içi kalıp üreticilerinin tamamına hitap eden, Yurt dışında ise OEM firmalarının onaylı tedarikçisi olarak en az 10 ülkeye ihracat yapan bir “Marka” olmak.
Bursa Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cadde 2. Sokak No:3 Nilüfer / Bursa / TÜRKİYE
Tel: +90 224 243 30 84 | Faks: +90 224 242 85 58 | E-Mail: bkm@bkmkalip.com
Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz